Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en doğru şekilde incele istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman nakletmek özgü ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz sitemizi inceleyin turu ile gezintiye sağlamak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane aynı intiba bırakacaktır. tam müşterek eksperyans ile doğru İstanbul’u en bol şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel tek gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *